Wycieczki szkolne jednodniowe. Jura Krakowsko-Częstochowska

Wycieczki szkolne jednodniowe. Jura Krakowsko-Częstochowska

Wycieczki szkolne, organizowane zarówno dla uczniów szkoły podstawowej, jak i dzieci uczęszczających do przedszkola, to doskonały sposób na integrację oraz wspólną zabawę. Oprócz tego, wycieczki szkolne stanowią niebanalną metodę nabywania wiedzy i nauki nowych rzeczy, opakowaną w lekką, przyjemną formę. Wycieczki szkolne nie muszą trwać długo – wystarczy jeden dzień, aby dzieci odpoczęły nieco od codziennych obowiązkowi z nową energią wróciły do szkolnych ławek.

Gdzie wybrać się na jednodniową wycieczkę szkolną?

Szczególnie dla uczniów szkoły podstawowej z klas 1-5, a także przedszkolaków, doskonałym kierunkiem będzie Jura Krakowsko-Częstochowska. Region ten, położony w południowej części Polski, charakteryzuje się bogactwem zielonych przestrzeni, malowniczych skałek, jaskiń oraz ruin średniowiecznych zamków, owianych irygującymi legendami. Wśród pięknych krajobrazów, w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, a dokładniej w Przybynowie nieopodal Żarek, znajduje się gospodarstwo agroturystyczne „Pod Skałką”, oferujące mnogość atrakcji idealnych dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Jednodniowe wycieczki szkolne

Organizatorom wycieczek szkolnych jednodniowych oferujemy szeroki zakres atrakcji dla dzieci w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, które nie tylko wywołają szczery uśmiech u każdego z uczestników, ale i spełnią rolę edukacyjną. Jedną z propozycji jest odwiedzenie naszej zagrody – mini zoo, w której na co dzień mieszkają m.in. innymi osiołki, owce, kozy, kucyki oraz lamy. Obcowanie z „żywymi eksponatami” w naszym „Zwierzyńcu” to ciekawa lekcja przyrody na świeżym powietrzu.

Koleją propozycją nauki poprzez zabawę, z której można skorzystać podczas wycieczki jednodniowej w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, są organizowane przez nasze agrogospodarstwo warsztaty edukacyjne. Podczas zajęć uczniowie szkoły podstawowej i przedszkolaki poznają tajniki życia na wsi i otrzymają odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Warsztaty mają luźny charakter, a jednocześnie są bardzo wartościowe. Na uczestników szkolnych wycieczek jednodniowych czeka również skansen Wsi Jurajskiej, kolejka „Jurajski Express” oraz bogato wyposażony plac zabaw.

Oferty wycieczek szkolnych

Program zajęć dla wycieczek szkolnych jednodniowych dostosowujemy do indywidualnych preferencji i potrzeb, dlatego zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów pobytu w naszym agrogospodarstwie „Pod Skałką”. Zielona okolica, spokój Jury Krakowsko-Częstochowskiej oraz liczne atrakcje dla dzieci sprawiają, że wszystkie wycieczki jednodniowe będą zaliczone do udanych.

Udostępnij: