Najlepsza agroturystyka ze zwierzętami dla dzieci – Jura Krakowsko-Częstochowska

Najlepsza agroturystyka ze zwierzętami dla dzieci – Jura Krakowsko-Częstochowska

Jura Krakowsko-Częstochowska to makroregion położony na południu Polski. Wyżynę tworzy pas o długości około 80 kilometrów, który niemal na każdym kroku oczarowuje turystów. Jura Krakowsko-Częstochowska oferuje liczne atrakcje dla całej rodziny, nietuzinkowe i zapierające dech w piersiach krajobrazy, malownicze skałki i jaskinie oraz ruiny zamków. W regionie nie brak ciekawej fauny i flory. Wyjątkowość Jury Krakowsko-Częstochowskiej sprawia, że region coraz chętniej wybierany jest jako kierunek wypraw.

Szukając najlepszej agroturystyki dla dzieci w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, warto skorzystać z oferty agrogospodarstwa „Pod Skałką”, zlokalizowanego w województwie śląskim, a dokładniej w Przybynowie koło Żarek. Agroskałka to idealne miejsce, aby odpocząć od zgiełku miasta w otoczeniu pięknej natury. Agroturystyka dla dzieci ze zwierzętami zapewni Państwa pociechom sporo radości i nauki poprzez zabawę.

Agroturystyka dla dzieci – województwo śląskie

Jednym z punktów na mapie naszego agrogospodarstwa, który cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród najmłodszych gości, jak i rodziców, jest Zwierzyniec. Agroturystyka dla dzieci ze zwierzętami pozwala na odbycie niezwykle intrygującej lekcji przyrody z „żywymi eksponatami” i przebywanie z nimi niemal na wyciągnięcie ręki. W miniaturowym ogrodzie zoologicznym mieszkają między innymi osiołki, owce, kozy, kucyki oraz lamy. Szczera radość zwiedzających sprawia, że Zwierzyniec możemy okrzyknąć najlepszym elementem agroturystykidla dzieci.

Zagroda ze zwierzętami w naszym agrogospodarstwie w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej to oczywiście nie wszystko, co przygotowaliśmy dla wycieczkowiczów. Listę atrakcji agroturystycznej dla dzieci w województwie śląskim uzupełniają skansen Wsi Jurajskiej, gwarantujący odwiedzającym wprowadzenie w klimat wiejskiego życia poza miastem i tajników funkcjonowania tutejszych mieszkańców; bogato wyposażony plac zabaw, kolejka „Jurajski Express”, a także ciekawy program warsztatów.

Agroturystyka dla dzieci ze zwierzętami

Atrakcje agroturystyczne ze zwierzętami w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej to gwarancja świetnej zabawy zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców, dziadków czy opiekunów. Zwierzęta gospodarskie, cisza, spokój i zielona okolica to nieodłączne elementy najlepszych miejsc agroturystycznych. Sprzyjające warunki do wypoczynku sprawią, że sielska atmosfera udzieli się każdemu, kto postanowi odwiedzić Agroskałkę w Przybynowie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz bezpośredniego kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy zorganizować liczne atrakcje agroturystyczne dla dzieci w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Udostępnij: