Agroskałka to jedna z największych zagród edukacyjnych w Polsce !

Atrakcje Turystyczne
Częstochowa

Jakie atrakcje turystyczne w Częstochowie czekają na odwiedzających ją turystów? Trudno je wyliczyć, ponieważ nie tylko samo miasto obfituje w ciekawe miejsca do zobaczenia, ale także okolice, które urzekają pięknem jurajskiej przyrody. Wybierając się w ten region, na listę obowiązkowych lokalizacji należy wpisać z pewnością słynny klasztor na Jasnej Górze, klasycystyczny Ratusz, Stary Rynek, a także pałacyki oraz ulice z kilkusetletnimi kamienicami.

Okolice Częstochowy to także świetne miejsce do podziwiania piękna otaczającej natury. Przełom Warty będzie doskonałą okazją do skorzystania ze spływu kajakowego, a Złota Góra zapewni relaksujący spacer dla całej rodziny. Chcąc odpocząć po trudach zwiedzania, zapraszamy do Przybynowa, gdzie znajduje się Gospodarstwo „Pod Skałką”, w którym ciekawie spędzą czas zarówno dorośli, jak i dzieci.

Turyści indywidualni Częstochowa

Jak mogą zaplanować czas turyści indywidualni w Częstochowie? Aby skorzystać z wszystkich atrakcji, oferowanych przez to miasto oraz jego okolice, warto wpisać do programu wycieczki najciekawsze miejsca, które chcecie zobaczyć. Kilka lokalizacji jest wręcz obowiązkowych, aby poznać historię tego regionu. Dobrym rozwiązaniem jest połączenie podziwiania zabytków z regeneracją sił w otoczeniu pięknej jurajskiej przyrody.

Niecałe 30 km dzieli Częstochowę od Przybynowa, w którym znajduje się nasze gospodarstwo. Zapraszamy do odwiedzin, które będą doskonałą formą spędzenia czasu dla osób indywidualnych oraz całych rodzin. „Pod Skałką” to wyjątkowe miejsce, w którym odpoczniecie od zgiełku wielkiego miasta, a także poznacie bogatą historię i kulturę regionu. Skansen Wsi Jurajskiej czy pasjonująca wycieczka Jurajskim Ekspressem to tylko namiastka atrakcji, jakie czekają na was w Przybynowie.

Atrakcje dla dzieci Częstochowa

Nietrudno znaleźć atrakcje dla dzieci w Częstochowie. Liczne parki czy Muzeum Produkcji Zapałek to najczęściej odwiedzane miejsca, w których najmłodsi ciekawie spędzą czas. Wiadomo jednak, że z dzieciństwem nierozłącznie wiąże się beztroska zabawa. Nasze Gospodarstwo zapewnia szereg rozrywek dla najmłodszych, którym oddajemy do dyspozycji między innymi bogato wyposażony plac zabaw, zlokalizowany na zamkniętym i bezpiecznym terenie.

Wiele wrażeń dostarczą odwiedziny Zwierzyńca, w którym spotkacie między innymi kucyki, kozy, osiołki czy owce. Miłośników pasjonujących odkryć naukowych zapraszamy na różnorodne warsztaty, prowadzone przez doświadczonych animatorów. Podczas interaktywnych zajęć, uczestnicy poznają odpowiedź na historyczne już pytanie – co było pierwsze, jajko czy kura? Najmłodsi dowiedzą się także, skąd się bierze mleko, ucząc się na przykład korzystania z tradycyjnej maselnicy. A wszystko to odbywa się w wyjątkowej atmosferze zabawy.

Zapraszamy do Gospodarstwa „Pod Skałką” w Przybynowie, gdzie spędzą ciekawie czas zarówno dorośli, jak i dzieci. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, zachęcamy do kontaktu!

Poznaj naszą ofertę

Dane kontaktowe

Agrogospodarstwo
„Pod Skałką”

Szkolna 34

42-310, Przybynów