O nas

Pragniemy zapoznać Państwa z walorami naszego gospodarstwa, mamy nadzieję, że przedstawione informacje pozwolą bliżej zaznajomić się z oferowanymi przez nas atrakcjami i zachęcą Państwa do odwiedzenia naszej agrozagrody.

W 2004 roku rozpoczynając swoją przygodę w świecie turystyki mieliśmy niewiele doświadczenia, ale za to głowę pełną pomysłów i otwarte serce dla naszych gości. Od tego momentu w niespełna 10 lat stworzyliśmy miejsce, które daje radość, powoduje uśmiech na twarzach dzieci, dorosłych wprawia w zachwyt, zaskakuje na każdym kroku i przenosi w świat szalonej zabawy.

Dzisiaj do Przybynowa - naszej rodzinnej miejscowości, gdzie mieści się Agrogosporadstwo "Pod Skałką" przyjeżdżają już goście z całego kraju jednogłośnie twierdząc, że nie spotkali się z takimi przeżyciami nigdzie indziej.

Jeżeli szukasz miejsca, gdzie można zabrać dzieci na niezapomnianą przygodę, gdzie dorośli znów stają się dziećmi, gdzie każda chwila jest wyjątkowym przeżyciem, a minuty uciekają za szybko, to ZAPRASZAMY! Poznaj NAS :)

Skąd nazwa „Pod Skałką”?

Otóż Przybynów leży na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jednym z bardziej atrakcyjnych turystycznie terenów w Polsce, a samo gospodarstwo położone jest na malowniczych pagórkach, otoczone widokiem wapiennych skałek.

Kraina białych wapiennych skał, ruin średniowiecznych warowni, przepiękna roślinność oraz atrakcyjne tereny gwarantują doskonały wypoczynek, niezależnie od wieku, stanu zdrowia czy kondycji fizycznej oraz dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń.

o nas

Nasza historia

2004 rok

Zarejestrowanie Agrogospodarstwa "Pod Skałką" w Urzędzie MIasta i Gminy Żarki. Pierwsi goście korzystają z naszych pokoi gościnnych i smakują kuchni "domowego smaku". Wtedy zaczyna się coś wielkiego, co przerasta nasze najśmielsze oczekiwania...

2009 rok

Pada pomysł na zorganizowanie wycieczek dla szkół i przedszkoli w Agro "Pod Skałką". Powstaje Park Zabaw "Kraina Marzeń Dzieci" z dmuchanymi zamkami, pierwsza wystawa Starych Maszyn Rolniczych, oraz pojawiają się pierwsi Mali Goście :)

 

2006 rok

W tym roku powstają podwaliny pod Mini Zoo i pojawiają się pierwsze zwierzęta, między innymi Alpaka zwana Lucjanem, oraz Kangur Rysio. Powstaje również pierwsza sala biesiadna, pierwsi goście korzystają z biesiad i naszej gościnności.

2011 rok

Agrogospodarstwo "Pod Skałką" zostaje członkiem "Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych" prowadzonej przez CDR w Krakowie.

2007/2008 rok

Zakup i remont "starej chaty". W ten oto sposób powstaje kolejna atrakcja jaką jest Skansen Wsi Jurajskiej z XIX/XX w. W Mini Zoo pojawiają się kolejne zwierzęta, w tym nasz ulubieniec - wielbłąd Bazyl :)

2014 rok

10 - lecie istnienia Agro "Pod Skałką" :) Jest to również nasz rok przełomowy, kiedy to odwiedza nas łącznie prawie 12000 klientów tylko w tym roku. Dziękujemy!

Naszą misją jest stworzyć miejsce, które daje radość, powoduje uśmiech na twarzach dzieci, zaskakuje na każdym kroku, w którym każdy może czuć się swobodnie i bawić się jak nigdzie indziej.

Nasz zespół

 • Barbara Socha

  Pomysłodawczyni i założycielka Agrogospodarstwa "Pod Skałką". To dzięki jej wizji, pomysłom, determinacji i ciężkiej pracy mogą Państwo dzisiaj korzystać z niewątpliwych uroków naszej Zagrody.

 • Artur Socha

  "Złota rączka" w interesie. Nie mów, że czegoś nie da się zrobić, wybudować czy naprawić, bo On i tak Ci udowodni, że się da!

 • Paweł Socha

  Jest zawsze i wszędzie, nawet gdzie go nie ma, to też jest! To on dba o organizację imprez, spełnia wasze zachcianki i pilnuje tego, byście wyjechali z naszej Zagrody 3x bardziej szczęśliwi, aniżeli byliście przed przyjazdem :)

 • Klaudia Perzyńska

  Najlepsza animatorka jaką będziecie mogli spotkać w swoim życiu. Zadba o to, że każde dziecko będzie miało uśmiech od ucha do ucha, a pobyt w Agro będzie przepełniony szaloną zabawą i będzie zaskakiwał na każdym kroku :)

 • Ania Szewczyk

  Jedna z najbardziej przebojowych osób w Agro. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona, a najciekawsze jest to, że ona jest zabawna nawet wtedy, gdy jest poważna ;)

 • Pan Antoni

  Najweselszy woźnica na Świecie :) Każda przejażdżka po Jurze, kiedy to on powozi jest niezapomnianą przygodą, chwilą pełną radości i momentem pełnym uroków jurajskiej przyrody.

 • Agro Team :)

  Agro Team to ludzie, którzy dbają "od kuchni" aby Państwa pobyt w naszym Agrogospodarstwie przebiegał bez najmniejszych zakłóceń, a wszystkie Państwa oczekiwania wobec Nas zostały spełnione.

 • Tofik - specjalista ds. rekrutacji

  Choć wygląda niepozornie i mogłoby się wydawać, że jest po prostu czworonogiem, który nie może specjalizować się w rekrutacji... Zadziwiłby swoim nosem do ludzi niejednego fachowca!