Agroturystyka Żarki – O nas

Pragniemy zapoznać Państwa z walorami naszej agroturystyki. Jeżeli szukacie miejsca, gdzie można zabrać dzieci na niezapomnianą przygodę, gdzie dorośli znów stają się dziećmi, gdzie każda chwila jest wyjątkowym przeżyciem, a minuty uciekają za szybko, to zapraszamy!

Naszą przygodę w świecie turystyki rozpoczęliśmy w 2004 roku. Nie był to łatwy czas. Brakowało nam doświadczenia i odpowiedniej wiedzy, ale za to głowę mieliśmy pełną pomysłów i otwarte serce dla naszych gości.

Od tego momentu, przez te wszystkie lata tworzyliśmy miejsce pełne radości, gościnności, sprawiające uśmiechy na dziecięcych twarzach, a dorosłych wprawiające w zachwyt. Miejsce zaskakujące na każdym kroku, nie tylko szaleńczą zabawą, ale również walorami edukacyjnymi.

Przygotowujemy zajęcia i warsztaty dla wycieczek szkolnych i przedszkolnych – o każdej porze roku mamy w zanadrzu coś innego. Organizujemy również imprezy okolicznościowe dla dzieci, młodzieży i całych rodzin, a także imprezy integracyjne dla firm.

MINI ZOO

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego mini zoo. W otoczeniu naszego skansenu zoo mieszkają alpaki, kangur i wielbłąd, owce, osiołki, kozy, daniele i inni nasi podopieczni.

Dzisiaj do Przybynowa, naszej rodzinnej miejscowości, gdzie mieści się gospodarstwo agroturystyczne "Pod Skałką", przyjeżdżają już goście z całego kraju, jednogłośnie twierdząc, że nie spotkali się z takimi przeżyciami nigdzie indziej.

Mamy nadzieję, że przedstawione informacje pozwolą bliżej zaznajomić się z oferowanymi przez nas atrakcjami i zachęcą Państwa do odwiedzenia naszej agroturystyki.

o nas

Nasza historia

2004 rok

Zarejestrowanie Agrogospodarstwa "Pod Skałką" w Urzędzie MIasta i Gminy Żarki. Pierwsi goście korzystają z naszych pokoi gościnnych i smakują kuchni "domowego smaku". Wtedy zaczyna się coś wielkiego, co przerasta nasze najśmielsze oczekiwania...

2009 rok

Pada pomysł na zorganizowanie wycieczek dla szkół i przedszkoli w Agro "Pod Skałką". Powstaje Park Zabaw "Kraina Marzeń Dzieci" z dmuchanymi zamkami, pierwsza wystawa Starych Maszyn Rolniczych, oraz pojawiają się pierwsi Mali Goście :)

 

2006 rok

W tym roku powstają podwaliny pod Mini Zoo i pojawiają się pierwsze zwierzęta, między innymi Alpaka zwana Lucjanem, oraz Kangur Rysio. Powstaje również pierwsza sala biesiadna, pierwsi goście korzystają z biesiad i naszej gościnności.

2011 rok

Agrogospodarstwo "Pod Skałką" zostaje członkiem "Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych" prowadzonej przez CDR w Krakowie.

2007/2008 rok

Zakup i remont "starej chaty". W ten oto sposób powstaje kolejna atrakcja jaką jest Skansen Wsi Jurajskiej z XIX/XX w. W Mini Zoo pojawiają się kolejne zwierzęta, w tym nasz ulubieniec - wielbłąd Bazyl :)

2014 rok

10 - lecie istnienia Agro "Pod Skałką" :) Jest to również nasz rok przełomowy, kiedy to odwiedza nas łącznie prawie 12000 klientów tylko w tym roku. Dziękujemy!

Naszą misją jest stworzyć miejsce, które daje radość, powoduje uśmiech na twarzach dzieci, zaskakuje na każdym kroku, w którym każdy może czuć się swobodnie i bawić się jak nigdzie indziej.

Nasz zespół

 • Barbara Socha

  Pomysłodawczyni i założycielka Agrogospodarstwa "Pod Skałką". To dzięki jej wizji, pomysłom, determinacji i ciężkiej pracy mogą Państwo dzisiaj korzystać z niewątpliwych uroków naszej Zagrody.

 • Artur Socha

  "Złota rączka" w interesie. Nie mów, że czegoś nie da się zrobić, wybudować czy naprawić, bo On i tak Ci udowodni, że się da!

 • Paweł Socha

  Jest zawsze i wszędzie, nawet gdzie go nie ma, to też jest! To on dba o organizację imprez, spełnia wasze zachcianki i pilnuje tego, byście wyjechali z naszej Zagrody 3x bardziej szczęśliwi, aniżeli byliście przed przyjazdem :)

 • Klaudia Perzyńska

  Najlepsza animatorka jaką będziecie mogli spotkać w swoim życiu. Zadba o to, że każde dziecko będzie miało uśmiech od ucha do ucha, a pobyt w Agro będzie przepełniony szaloną zabawą i będzie zaskakiwał na każdym kroku :)

 • Ania Szewczyk

  Jedna z najbardziej przebojowych osób w Agro. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona, a najciekawsze jest to, że ona jest zabawna nawet wtedy, gdy jest poważna ;)

 • Pan Antoni

  Najweselszy woźnica na Świecie :) Każda przejażdżka po Jurze, kiedy to on powozi jest niezapomnianą przygodą, chwilą pełną radości i momentem pełnym uroków jurajskiej przyrody.

 • Agro Team :)

  Agro Team to ludzie, którzy dbają "od kuchni" aby Państwa pobyt w naszym Agrogospodarstwie przebiegał bez najmniejszych zakłóceń, a wszystkie Państwa oczekiwania wobec Nas zostały spełnione.

 • Tofik - specjalista ds. rekrutacji

  Choć wygląda niepozornie i mogłoby się wydawać, że jest po prostu czworonogiem, który nie może specjalizować się w rekrutacji... Zadziwiłby swoim nosem do ludzi niejednego fachowca!